Голова громади

Волковинський Сергій Володимирович народився 22 жовтня 1974 року в селі Садове Деражнянського району Хмельницької області. Громадянин України. Освіта вища. Закінчив Хмельницький інститут соціальних технологій університету «Україна» за спеціальністю «Соціальна робота».

В 1991 році закінчив Вовковинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 1992 року по 1994 рік проходив строкову службу в Прикарпатському військовому окрузі збройних сил України.

З 1995 року по 1998 рік навчався в Київському коледжу звязку за кваліфікацією «Радіотехнік».

У 2019 році закінчив Хмельницький інститут соціальних технологій університету «Україна» за спеціальністю «Соціальна робота».

З 1997 року по листопад 2020 року працював електромеханіком ЗРТ І категорії у Хмельницькій філії Київського концерну РРТ.

25 жовтня 2020 року на перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів обраний селищним головою.

Одружений: дружина – Волковинська Валентина Василівна, 1969 р.н.

Має двох повнолітніх дітей: донька – Дімітрюк Юлія Сергіївна, 1995 р.н.; син – Волковинський Богдан Сергійович, 1999 р.н.