З робочою зустріччю до Вовковинецької ОТГ завітав директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюк Олександр Григорович

Дата: 19.08.2019 10:30

16 серпня відбулася робоча зустріч директора Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюка Олександра Григоровича з головою Вовковинецької об’єднаної територіальної громади Загорульком Юрієм Васильовичем  та секретарем Вовковинецької селищної ради – Захаровою Валентиною Михайлівною.

Під час зустрічі були обговорені перспективи розвитку Вовковинецько ОТГ -  можливості створення нових робочих місць для працевлаштування безробітних, у тому числі з наданям компенсації єдиного соціального внеску, перспективи залучення інвестицій в громаду. Також було обговорено питання та досягнуто згоди щодо організації оплачуваних громадських робіт для безробітних жителів смт. Вовковинці, що перебувають на обліку в службі зайнятості. Заплановано  організувати такі роботи у вересні – жовтні цього року.