Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 06:30

20 лютого вся Україна вшановує 6-ту річницю з Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Кожного року на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбувався цей захід, але цього разу ми провели його в приміщенні. Активну участь у проведенні  мітингу взяли представники місцевої влади, працівники Будинку культури, учні та викладачі школи. На початку виступив голова громади Юрій Загорулько, вчитель історії  Олег Ліхньовський, а також священик Петро -Павлівського храму Іван Ребюк. Також звучали пісні "Мамо не плач " у  виконанні    О. Абашиної та О. Гуцуляк. "Повіяв вітер степовий"- вокального колективу "Горлиця" та учениця А. Левицька  прочитала вірш. Перегляд документального фільму був завершенням мітингу, а виставка "Небесна Сотня , ВИ ТЕПЕР СВЯТІ", яку організувала бібліотекар Ніна Зубова привернула увагу навіть дітей молодших класів.