Хмельницька область, Деражнянський район

Номер територіального виборчого округу

Прізвище ім’я по-батькові

Коротка автобіографія

Опис меж одномандатного виборчого округу

Кількість виборців в окрузі

Бобінський Іван Васильович

06.12.1956 р.н., освіта вища, лікар, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією ВО «Батьківщина»

смт. Вовковинці вул. Миру

Попов Віктор Васильович

23.02.1978 р.н., освіта вища, шляховий майстер, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією «Батьківщина»

смт. Вовковинці вул. Армійська, вул. Козацька, пров. Армійський

Уткіна Лілія Валеріївна

26.02.1984 р.н., освіта вища, вчитель, проживає смт. Вовковинці, висунута партією ВО «Батьківщина»

смт. Вовковинці вул. Польова, пров., Польовий, пров. Яблуневий, вул. Шевченка, пров. Шевченка

Соколик Тетяна Володимирівна

25.10.1974 р.н., освіта середня спеціальна, вчитель, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією «Відродження»

смт. Вовковинці вул. Незалежності, вул. Гагаріна

Андрікевич Анатолій Васильович

10.08.1961 р.н., освіта вища, інженер, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

смт. Вовковинці вул. Подільська, пров. Незалежності, пров. Стадіонний, пров. Суворова, вул. Л.Українки

Троніцька Любов В’ячеславівна

23.10.1981 р.н., освіта вища, вчитель, проживає смт. Вовковинці, самовисуванець

смт. Вовковинці пров. Шкільний, пров. Вишневий, пров. Малиновий, пров. Червоний, вул. Молодіжна, вул. Малинова

Дідур Вікторія Анатоліївна

11.12.1983 р.н., освіта вища, вчитель Вовковинецької ЗОШ, проживає с. Згарок, висунута партією «Батьківщина»

смт. Вовковинці пров. Пушкіна, вул. Б.Хмельницького, вул. Схобенка, ж/д будка, пров. Тихий

Заморока Володимир Борисович

27.11.1962 р.н., освіта вища, лікар, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією «Свобода»

смт. Вовковинці вул. Макаренка, пров. Садовий, вул. Садова, пров. Мічуріна, пров.Поштовий

Ліхньовський Олег Леонідович

15.11.1970 р.н., освіта вища, вчитель, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією ВО «Батьківщина»

смт. Вовковинці вул. Злагоди, вул. Перемоги, пров. Зелений

Решетнік Аліса Василівна

07.09.1963 р.н., освіта середня технічна, тимчасово не працює, проживає смт. Вовковинці, висунута партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

смт. Вовковинці пров. Робочий, вул. Першотравнева

Кутняк Наталія Василівна

20.08.1972 р.н., освіта середня спеціальна, медсестра, проживає смт. Вовковинці, висунута партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

смт. Вовковинці вул. Вокзальна, пров. Вокзальний, пров Ломоносова, вул. Нова, вул. Південна, вул. Коцюбинського, вул. Почтова

Косецький Валерій Юрійович

01.01.1992 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, проживає смт. Вовковинці, висунутий партією ВО «Батьківщина»

смт. Вовковинці вул. Ватутіна вул. Комарова пров. Артільний, пров. Малий

Захарова Валентина Михайлівна

20.08.1977 р.н., освіта вища, бухгалтер, проживає смт. Вовковинці, висунута партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

с. Кайтанівка

П’ятківський Роман Миколайович

04.07.1992 р.н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає с. Садове, висунутий партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

с. Садове

Познякова Олена Михайлівна

02.03.1989 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, проживає смт. Лозове, висунутий партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

с. Коричинці вул. Грушевського, пров. Свободи, пров. Подільський, пров. Слави, вул. Л.Українки, вул. Довженка, вул. Молодіжна

Халілов Сахібжан Сабірович

24.09.1983 р.н., освіта вища, директор Торгдіал агро, проживає с. Коричинці, висунутий партією «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

с. Коричинці пров. Козачий, вул. Польова, вул. Дружби народів, вул. Кармалюка, вул. Вишнева, пров. Шкільний, вул. Гагаріна, вул. Пушкіна, пров. Шевченка, вул. Б.Хмельницького 1-37

Савій Тетяна Йосипівна

30.06.1968 р.н., освіта середня, тимчасово не працює, проживає с. Коричинці, висунутий партією «Відродження»

с. Коричинці вул. Незалежності, пров. І.Франка, пров. Веселий, пров. Перемоги, вул. Лісова, вул. Б.Хмельницького 28, 30, 32, 61-43

Бідний Сергій Юрійович

06.03.1969 р.н., освіта середня спеціальна, лісник СЛКП «Флора», проживає с. Коричинці, самовисуванець

с. Коричинці пров. Садовий, вул. Залізнична, пров. Яблуневий, пров. Миру, вул. Привокзальна, пров. Калиновий, вул. Терешкової, пров. Я. Мудрого

Яросименко Анжела Францівна

02.04.1983 р.н., освіта середня, директор будинку культури, проживає с. Радівці, висунутий партією «Відродження»

с.Стреків вул. Лісова, вул. Центральна,

с. Радівці вул. Б. Хмельницького, вул. Козацька, вул. Перемоги, вул. Тиха, пров. Перемоги, пров. Б. Хмельницького

Дацюк Валентина Володимирівна

19.08.1969 р.н., освіта вища, заст.. директора Радовецької ЗОШ, проживає с. Радівці, висунута партією ВО «Батьківщина»

с. Радівці вул. Богуна, вул. Дорошенка, вул. Кармалюка, вул. Польова, вул. Стельмаха, пров. Дорошенка, пров. Кармалюка

Головчук Микола Леонідович

10.03.1989 р.н., освіта вища, ВДПІ, проживає с. Радівці, висунутий партією «Відродження»

с. Радівці вул. Довженка, вул. Лугова, вул. Макаренка, вул. Миру, вул. Садова, пров. Довженка, пров. Миру

Данилишин Михайло Дмитрович

09.08.1976 р.н., освіта середня, монтер колії, проживає с. Радівці, висунутий партією «Відродження»

с. Радівці вул. Вишнева, вул. Квіткова, вул. Л.Українки, вул. Подільська, вул. Шевченка, пров. Подільський, вул. Коцюбинського, пров. Коцюбинського