Депутати восьмого скликання

Номер територіального виборчого округу

Прізвище ім’я по-батькові

Коротка автобіографія

Опис меж одномандатного виборчого округу

Кількість виборців в окрузі

Бевзюк Валентина Петрівна

10.06.1968 р.н., освіта вища, секретар Вовковинецької селищної ради, проживає в смт. Вовковинці, висунута Хмельницькою обласною організацією політичної партії «За майбутнє»

смт. Вовковинці – вул. Армійська, вул. Гагаріна, вул. Козацька, вул. Л. Українки, вул. Малинова, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Незалежності, вул. Подільська, вул. Польова, вул. Шевченка, провул. Армійський, провул. Вишневий, провул. Малиновий, провул. Незалежності, провул. Польовий, провул. Стадіонний, провул. Суворова, провул. Червоний, провул. Шевченка, провул. Шкільний, провул. Яблуневий.

Дорошенко Ірина Дмитрівна

18.02.1980 р.н., освіта вища, завідувач сектору земельних відносин Вовковинецької селищної ради, проживає в смт. Вовковинці, висунута Хмельницькою обласною партійною організацією ВО «Батьківщина»

Ткачук Олександр Олександрович

05.08.1981 р.н., освіта вища, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Деражнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, проживає в смт. Вовковинці, висунутий Хмельницькою обласною організацією політичної партії «За майбутнє»

Яременко Вадим Валерійович

23.10.1994 р.н., освіта вища, директор ТОВ «Вовковинці Агро», проживає в смт. Вовковинці, самовисуванець

Яременко Вікторія Анатоліївна

11.12.1983 р.н., освіта вища, вчитель історії, права, української мови Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в смт. Вовковинці, самовисуванець

смт. Вовковинці – вул. Б. Хмельницького, вул. Ватутіна, вул. Вокзальна, вул. Злагоди, вул. Комарова, вул. Коцюбинського, вул. Макаренка, вул. Нова, вул. Перемоги, вул. Першотравнева, вул. Південна, вул. Поштова, вул. Садова, вул. Схабенка, провул. Артільний, провул. Вокзальний, провул. Зелений, провул. Ломоносова, провул. Малий, провул. Мічуріна, провул. Поштовий, провул. Пушкіна, провул. Робочий, провул. Садовий, провул. Тихий, ж/б будка.

Доброзій Віктор Петрович

06.02.1970 р.н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає смт. Вовковинці, висунутий Хмельницькою обласною організацією політичної партії «За майбутнє»

Кремінський Леонід Леонтієвич

06.06.1976 р.н., освіта вища, директор Летичівського лісгоспу, проживає смт. Вовковинці, висунутий Хмельницькою обласною організацією політичної партії «За майбутнє»