ДПС інформує

Користувачі КНЕДП ДПС повторне (дистанційне) формування сертифікатів та формування нових сертифікатів відкритих ключів здійснюють самостійно на офіційному вебсайті ДПС

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 № 88 визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 17.03.2022 № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг», якою була передбачена можливість автоматичного формування нових сертифікатів раніше засвідчених відкритих ключів для користувачів електронних довірчих послуг віддалено, без особистої присутності таких користувачів.

09:03:20 21.03.2024

Податкова служба надала роз’яснення щодо подання податкової декларації платниками єдиного податку четвертої групи та особливостей визначення МПЗ

Державна податкова служба України у листі від 11.03.2024 № 6680/7/99-00-04-03-03-07 надала роз’яснення щодо подання податкової декларації юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи та особливостей визначення мінімального податкового зобов'язання (МПЗ).

09:00:39 21.03.2024

Якщо податки сплачувались за межами України

Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачене чинними міжнародними договорами України. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

08:59:41 21.03.2024

Громадянам - здавачам майна в оренду

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що триває кампанія декларування доходів отриманих громадянами протягом 2023 року. Відтак громадяни, які протягом 2023 року здавали в оренду власне майно не податковим агентам, зобов’язані до 1 травня 2024 року задекларувати отриману суму доходу та сплатити податок.  Ставка податку  є загальною, тобто 18 % плюс 1,5 % військового збору. При цьому, за несвоєчасну сплату податку орендодавці мають сплатити штрафи в таких розмірах: 10% від розміру не сплаченого вчасно податкового зобов’язання при запізненні з платежем на 30 календарних днів включно; 20% – більше 30 календарних днів. Варто пам’ятати, що ріелтори, брокери та інші посередники у даній сфері зобов’язані надавати податковій службі інформацію  про кожен укладений за їх участі договір оренди. Тож радимо не нехтувати законодавчими вимогами, а чесно та своєчасно декларувати доходи і сплачувати податки.

19:11:32 20.03.2024

Зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що Наказом Міністерства фінансів України від 04.01.2024 №6 , зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.01.2024 за № 93/41438 (далі – наказ № 6), внесено та затверджено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (набрали чинності 16 лютого 2024 року).

19:09:59 20.03.2024

Маєте нерухомість але не отримали податкове повідомлення-рішення- зверніться до податкової для звірки нарахування податку

Податкове повідомлення–рішення надсилається платнику за його податковою адресою. Інформація щодо податкової адреси – це інформація внесена до інформаційних баз податкової служби на підставі даних представлених платником особисто. В більшості випадків дані місця реєстрації подані громадянами до податкової служби в період, коли вони звертались з метою отримання ідентифікаційних кодів.

19:07:18 20.03.2024

Записатись в електронну чергу до ЦОП податкових органів можна зателефонувавши до Контакт-центру ДПС

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що платники податків можуть спланувати та організувати свій візит до податкових органів, зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 501 007 (підменю 6 – записатись в електронну чергу).  Запрошуємо платників податків користуватися даним сервісом, адже це полегшить процес отримання потрібної послуги без тривалого очікування в черзі.

18:56:44 20.03.2024

Помилка ФОП, яким подано непотрібний Додаток 1 у складі Податкової декларації платника ЄП: як виправити?

Форму Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація), затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578 із змінами і доповненнями (далі – Наказ № 578).

18:53:57 20.03.2024