ДПС інформує

Звірка з податку на нерухоме майно

Нагадуємо, що відповідно до п.п.266.7.1 п.266.7 ст.266 ПКУ,  обчислення суми податку з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб здійснюється  контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

16:37:09 23.02.2024

Про нюанси деклараційної кампанії

Нагадуємо, що нормами Податкового кодексу України встановлено випадки, за яких платники податків зобов’язані самостійно обрахувати суму податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації про майновий стан і доходи.

16:24:54 23.02.2024

Тимчасове припинення підприємницької діяльності законодавством не передбачено

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що порядок проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця визначено Законом України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зі змінами та доповненнями (далі – Закон).

16:20:35 23.02.2024

Реєстрація в ДРФО під час оформлення паспорта

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822 затверджено Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

16:17:38 23.02.2024

Податкова адреса платника податків

Деражнянська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що  відповідно до п.45.1 ст. 45 Податкового кодексу України, платник податків - фізична особа зобов'язаний визначити свою податкову адресу.

16:12:21 23.02.2024

Випадки неподання декларації про майновий стан і доходи

Нагадуємо, що триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що нормами Податкового кодексу України встановлено перелік випадків, за яких платник звільняється від обов’язку подання декларації про майновий стан і доходи. Зокрема, декларація не подається, якщо платник отримував:

16:08:34 23.02.2024

ПОДАТКОВИЙ БОРГ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ, ТА ЙОГО ПОГАШЕННЯ ТА НАСЛІДКИ

Відповідно до пп. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг — це сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений у Податковому кодексі України строк, і непогашеної пені, нарахованої в порядку, встановленому в Податковому кодексу України. Він виникає з дня, наступного за днем граничного строку сплати узгоджених зобов’язань.

16:10:14 23.01.2024