ФСС інформує

ФССУ передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковимдержавним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасноговипадку передаються Пенсійному фонду України. Фонд соціального страхування України розпочинає процедуру припинення. Закон України від 21.09.2022 №2620, а також постанови Кабінету Міністрів України від15.11.2022 №1289 та від 02.12.2022 №1350, якими внесено відповідні зміни до законодавства прозагальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень Уряду, набули чинності 01 січня 2023 року. Відтепер уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державногосоціального страхування є Пенсійний фонд України.

12:51:38 06.01.2023

За час війни ФССУ виплатив 10 млрд грн лікарняних і декретних допомог

З початку повномасштабного вторгнення фахівці Фонду соціального страхування України в областях і місті Києві доклали всіх зусиль, аби виплати за лікарняними не призупинялись навіть в найскладніших обставинах – тож лікарняні і декретні допомоги продовжували виплачуватись навіть в умовах активних бойових дій, у тимчасово окупованих регіонах, для працівників, які евакуювались за кордон, або чиї роботодавці не змогли подати лікарняні на оплату.

09:50:32 24.11.2022

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

19:30:14 09.11.2022

Реабілітація після важких хвороб за кошти Фонду

За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України.

19:27:21 09.11.2022

Особливості е-лікарняних сумісників

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи

19:08:39 09.11.2022

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги

Щодня до Фонду соціального страхування України надходить на оплату 21,4 тисячі лікарняних на загальну суму близько 70 мільйонів гривень – вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за лікарняними працівників і подають до ФССУ.

13:09:29 20.09.2022

Працюючі українці мають право пройти реабілітацію після травм, отриманих внаслідок бойових дій, за кошти Фонду

Кожен працюючий українець має право на проходження після стаціонарного лікування оплачуваного курсу реабілітації після отриманих внаслідок бойовий дій травм за кошти Фонду соціального страхування України. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану.

17:11:14 12.09.2022