Доступ до публічної інформації

Надання публічної інформації Вовковинецькою селищною радою здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Для оформлення інформаційного запиту

Письмовий запит на інформацію подається шляхом заповнення примірної форми запиту на інформацію, або в довільній формі, але обов’язково мають містити:

П.І.Б. (найменування для юридичної особи) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Запити на отримання публічної інформації приймаються у робочі дні з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15 години, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 години, обідня перерва – з 12.00 до 13.00 години:

за поштовою адресою: 32223, смт. Вовковинці, вул. Миру, 24, Хмельницький район, Хмельницька область;

за електронною поштою: wolfscity@ukr.net;

усно за телефоном: 03856-22190