До відома жителів

Інформація отримувачів грошової компенсації ,,пакунок малюка”

У зв’язку з чисельними зверненнями потенційних отримувачів грошової компенсації, з метою уникнення соціальної напруги серед цих осіб, Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України

19:17:27 05.02.2024

Застосування постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 №94 «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення»

За для підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України №94 „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб”.

11:26:51 05.02.2024

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2023 р. № 601 «Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

22:02:40 13.11.2023

Як, перебуваючи  за кордоном,  дистанційно відмовитися  від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.

19:24:25 29.05.2023

До уваги надавачів соціальних послуг Вовковинецької громади

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» надавачі соціальних послуг – це юридичні та фізичні особи, фізичні особи – підприємці, включені до розділу «Надавачі соціальних послуг» Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі – Реєстр).

14:40:00 04.05.2023

ПОСТАНОВА від 3 лютого 2021 р. № 79 Київ Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

15:36:15 26.02.2021