Увага! День спорту

25 вересня 2021 року об 12.00 год в с.Коричинці біля будинку культури відбудеться свято "Дня спорту".

20:54:52 22.09.2021

Реабілітаційне лікування застрахованих осіб

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках вберегти від настання первинної інвалідності. Тому Фондом соціального страхування України приділяється велика увага реабілітаційному лікуванню застрахованих осіб і передбачені кошти на ці цілі.

19:17:36 05.08.2021

Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи

Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).

09:01:57 05.08.2021

Фактори негативного впливу на працюючих при високих температурах

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності вищої нервової системи.

13:16:54 03.08.2021

Чи потрібно проводити вакцинацію?

Зважаючи на серйозні ризики для здоров’я і те, що можна повторно заразитися COVID-19, потрібно вакцинуватися, навіть якщо ви перехворіли. Захист від вірусу, який людина отримує після того, як перехворіла, називається імунітетом, що набутий природним шляхом.

19:46:51 29.07.2021