Портал “Поряд” єднає українців

В Україні працює портал допомоги українцям «Поряд» Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд». Щоб отримати допомогу, заходьте на портал poryad.in.ua, натискайте кнопку «Потрібна допомога» й заповнюйте коротку форму. Аби допомогти іншим, в рядку пошуку на сайті оберіть свій регіон – і ви побачите тих, кому потрібна допомога. Усі запити зручно відсортовані по категоріях: їжа, одяг, транспорт, ліки, консультації, інше. Його мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів в кожному населеному пункті України. Все в одному місці, просто і зрозуміло. Допомога в декілька кліків. Інтерфейс сайту максимально інтуїтивний і простий, аби кожен міг як подати запит на отримання допомоги, так і допомогти іншим. Поряд – це про пряме волонтерство без посередників. Кожен сам вирішує кому і як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами.

16:30:12 20.06.2022

Прощання з Героєм!

Шановні жителі Вовковинецької селищної територіальної громади! Завтра, 12.06.2022 р., ми будемо проводжати в останню путь нашого земляка Корчинського Олександра Анатолійовича, відважного воїна, який загинув у жорстокій війні з рашизмом.  Рух почесної колони планується о 9:45 від перехрестя смт Вовковинці. О 10:30 - поминальна служба в будинку покійного, с. Городище.  12:00 - поховання, поминальний обід. Прошу усіх небайдужих громадян долучитися до церемонії прощання та поховання.  Вічна слава Герою!

10:32:52 11.06.2022

Прощання з Героєм!

Шановні жителі Вовковинецької територіальної громади! 08.06.2022 року будемо проводити церемонію прощання з нашим земляком, депутатом селищної ради, Мельником Євгеном Павловичем, який загинув, обороняючи нашу землю від російських рашистів. Рух почесної колони планується о 9.45 від перехрестя смт Вовковинці, в селище заїжджати не будуть; о 10.30 -  поминальна служба в будинку покійного, с. Гришки, 12.00 - поховання, поминальний обід. Прошу усіх небайдужих громадян долучитися до церемонії прощання та поховання.

13:26:32 07.06.2022

Прощання з Героєм!

Шановні жителі Вовковинецької територіальної громади!                                 29 травня 2022 року будемо проводити церемонію прощання з нашим земляком, Курашкевичем Миколою Володимировичем, який загинув, обороняючи нашу землю від російських рашистів. Рух почесної колони планується о 9.30 від перехрестя смт Вовковинці, о 10.00 - поминальна служба в ПЦУ святих апостолів Петра і Павла; 12.00 - поховання. Прошу усіх небайдужих громадян долучитися до церемонії прощання та поховання.

19:10:40 28.05.2022