Хмельницька область, Деражнянський район

Будьте обережні на воді

ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ, ЩО ОСНОВНИМИ УМОВАМИ БЕЗПЕКИ НА ВОДІ  Є: Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно.

14:13:44 17.06.2020

Запрошуємо освітян позашкілля взяти участь у безкоштовному Міжнародному проєкті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

Асоціації міст України та Міжнародна асоціація позашкільної освіти запрошує долучитися до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті». Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії реалізують Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» | International projekt «E-Learning in After-School Education».

21:31:39 14.04.2020

Маска з тканини для обличчя своїми руками

Такі маски є багаторазовими. Їх можна випрати у звичайній воді з пральним порошком, пропрасувати на максимально високій температурі і знову використовувати.

00:20:55 08.04.2020

Просимо взяти участь в онлайн-опитуванні

Дослідження щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України. Опитування проводить структура ООН Жінки в Україні.

00:03:36 08.04.2020

Головне управління Держпродспоживслужба в Хмельницькій області інформує про виявлення вогнища африканської чуми свиней (АЧС) на території Вінницької області

Що мають знати власники тварин про Африканську чуму свиней (АЧС) ? АЧС – це: - гостра (ознаки хвороби розвиваються дуже швидко) - висококонтагіозна (надзвичайно заразна) - інфекційна (здатна до зараження тобто може передаватись від однієї сприйнятливої тварини до іншої) - вірусна (на збудник не діють антибіотики, тому не має лікування) - хвороба (хворобливий стан організму – тварина виглядає підозріло, не так як завжди) - свиней (хворіють лише домашні та дикі свині).

22:48:27 03.04.2020

6 квітня стартує “Всеукраїнська школа онлайн” для школярів 5-11 класів

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Програма має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

20:53:05 01.04.2020

Самоізоляція під час нової коронавірусної інфекції

Самоізоляція під час нової коронавірусної інфекції                                                      НОМЕР гарячої лінії визначеної для ковід

20:26:32 01.04.2020

Запрошуємо батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні

На виконання звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак листом від 24 лютого 2020 року № 04-24/11-269 до Асоціації міст України інформуємо про проведення анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти.

19:40:41 20.03.2020