До відома фермерів та сільськогосподарських товаровиробників

Відділ у Деражнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області інформує про земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включені до переліку земельних ділянок, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах у формі аукціону та розташовані за межами населених пунктів на території Деражнянського ОТГ та Вовковинецького ОТГ (колишнього Деражнянсь-кого району) Хмельницького району Хмельницької області :

11:52:03 08.04.2021

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

22:53:18 19.03.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну  хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За  наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

22:30:18 29.01.2021

До уваги сільгоспвиробників

З метою достовірності подачі звіту щодо валового збору сільгоспкультур в органи статистики, зокрема кукурудзи на зерно, інформуємо сільськогосподарських товаровиробників,

12:27:53 16.01.2021