Хмельницька область, Деражнянський район

Всесвітня кампанія Година Землі 2019

Всесвітня кампанія Година Землі 2019 проходитиме у суботу 30 березня 2019 року о 20:30 год. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

14:34 29.03.2019

Увага! Практичний семінар

20 березня 2019 року Управлінням Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області з метою роз’яснювальної роботи щодо ефективного використання водних об’єктів суб’єктами аквакультури, вирощування товарної риби заплановано проведення практичного семінару на тему: «Сучасні аспекти розвитку аквакультури (рибництва) на водних об’єктах області», який відбудеться за адресою: м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, 257/1, (Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області).

17:22 28.02.2019

УВАГА, КОНКУРС!

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду державного реєстратора речових прав та нерухомого майна

13:37 21.02.2019

Маланка іде, добро всім несе

26 січня о 14.00 год. в Вовковинецькому будинку культури відбудуться Новорічні віншування та святковий театралізований концерт для дорослих і дітей за участі творчого колективу Тернопільської ВДС.

10:47 25.01.2019

Увага! Задуха риби: причини, ознаки, методи боротьби

Рибам, як і іншим тваринам, для підтримання життя потрібен кисень, який бере участь у диханні. Більша частина кисню проникає у воду з повітря. Частково він утворюється у воді внаслідок життєдіяльності зелених рослин. У холодній прісній воді його розчиняється більше, ніж у теплій солоній. Найбільший вміст кисню у верхніх шарах водної товщі, найменший – у нижніх, а за певних умов його може зовсім не бути.

16:39 16.01.2019

Увага! Заборона на лов раків

Увага! ЗАБОРОНЕНО лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, підконтрольних Управлінню Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області в період з 15 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року.

10:17 15.12.2018