Хмельницька область, Деражнянський район

Оголошення

Запрошуємо батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні

На виконання звернення Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій С. Бабак листом від 24 лютого 2020 року № 04-24/11-269 до Асоціації міст України інформуємо про проведення анкетування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також батьків здобувачів загальної середньої освіти.

19:40:41 20.03.2020

Увага! Конкурс

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста фінансового відділу селищної ради

19:02:48 20.03.2020

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

18:52:06 20.03.2020

Верховна Рада ухвалила закон щодо штрафів за порушення умов карантину від 17 березня 2020 року

Законом передбачено зокрема, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно – протиепідемічних правил і норм, передбачених зокрема законом « Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями тягне за собою накладення штрафу на громадян у сумі від однієї до двох  тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн.), на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти  тисяч НМДГ ( від 34 тис. до 170 тис.грн).

19:41:29 18.03.2020

Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА інформує

Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА інформує про виконання в межах компетенції Протокольного рішення засідання тимчасової протиепідемічної комісії щодо запобігання занесенню та поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

09:03:48 17.03.2020

Заходи скасовано...

У зв'язку з виявленням захворювання на коронавірус в безпосередній близькості до Хмельницької області та для мінімізації ризиків його поширення, на території Вовковинецької селищної ради обмежуються масові заходи. В першу чергу обмеження стосується закладів культури та освіти, оскільки були заплановані святкові концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня. Відповідно, заходи, про які було оголошено раніше, проведені не будуть.

09:17:26 06.03.2020

Гаряча лінія ГО "Донбас СОС"

Контактакти безкоштовної "гарячої лінії" 0-800-309-110 ГО "Донбас СОС" для осіб, які зазнали негативного впливу збройного, конфлікту, зокрема, внутрішньо переміщених осіб.

09:16:44 10.02.2020