Жителька смт. Вовковинці відзначила свою 91-річницю від дня народження

Дата: 21.05.2018 11:18

18 травня свою 91-річницю від дня народження відзначила жителька смт.  Вовковинці – Соложеніцина Ніна Данилівна.

Привітати іменинницю завітали голова Вовковинецької об’єднаної територіальної громади Юрій Загорулько, заступник голови Галина Стецюк та начальник відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Олена Познякова.

Гості привітали Ніну Данилівну з Днем народження, побажали їй міцного здоров’я, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, мирного неба над головою та ще довгих років життя. Вручили квіти, подарунок та почесну грамоту селищної ради.

Ніна Данилівна була безмежно вдячна за проявлену увагу і турботу з боку влади, які завітали привітати її зі святом. Незважаючи на поважний вік, вона активна, усміхнена, привітна і хазяйновита, вражає щирістю та життєрадісністю.

Життя — це справді найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та, найголовніше, поважати і не забувати людей, які прожили такий поважний вік.