Робоча нарада працівників селищної ради

Дата: 04.06.2018 15:02

Сьогодні відбулася робоча нарада під керівництвом селищного голови Юрія Загорулька, у якій взяли участь заступник, керівники та працівники структурних підрозділів Вовковинецької селищної  ради  з приводу проблемних питань, які виникають під час виконання своїх функціональних обов’язків.  В ході наради обговорено питання плану роботи працівників селищної ради на тиждень.  Також йшлось про організацію та проведення передачі навчальних закладів Вовковинець, Коричинець та Радовець на баланс селищної ради. Було обговорено й шляхи вирішення питання щодо наповнення селищного бюджету.

За результатами обговорених питань селищним головою рекомендовано:

Комісії з прийому навчальних закладів розпочати прийом Радовецького НВК.

Завідувачу сектору земельних відносин Наталії Кошлань продовжувати роботу над аналізом земель Вовковинецької об’єднаної територіальної громади, як одне з джерел наповнення бюджету.

По закінченню наради селищний голова наголосив на тому, що бажаного результату у досягненні якісної та плідної роботи громади можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу та працювати згуртовано на користь громади.