Привітання селищного голови з Днем медичного працівника

Дата: 15.06.2018 14:39

Дорогі медичні працівники!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники у найтяжчі хвилини нашого життя!

Професія лікаря - це героїчний труд. Ви повертаєте людям радість, вселяєте надію в майбутнє, проявляєте милосердя, чуйність і співчуття. Кожен з вас рік за роком накопичував досвід, удосконалював знання, підвищував кваліфікацію заради однієї мети - порятунку життя людей.

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання, і це – найголовніше!

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя та безхмарного, мирного неба та спокою Вам та Вашим сім'ям!

З повагою,

селищний голова