Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 19.06.2018 13:45

На базі Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради з 16 по 20 червня проводиться обласний етап гри «Сокіл» («Джура»). Вовковинецьку об’єднану територіальну громаду представляє команда ГО «Козацьке товариство» «Вовковинецька Січ».

Учасники гри (25 роїв) упродовж п’яти днів будуть змагатися за право представляти Хмельниччину у липні 2018 року на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура»).

Програма обласного етапу «Джури» включає різноманітні види змагань і конкурсів культурно-просвітницького, військово-спортивного та туристичного спрямування, проведено майстер-класи.

Одна з команд, яка покаже найкращі результати у видах та конкурсах обласного етапу гри, буде делегована для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «ДЖУРА».