Привітання селищного голови з Днем молоді

Дата: 24.06.2018 10:22

Шановна молодь!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ви говорите з оточуючим світом на рівних, випромінюючи почуття гідності та впевненості в своїх силах, незалежності та сміливості. Ваші енергія і здорова амбітність, міцні і ґрунтовні знання, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та на виробництві, у спорті та мистецтві, у громадському житті.

Тож залишайтесь завжди молодими, не розгубіть на життєвих перехрестях свій юнацький запал, не зупиняйтеся перед труднощами, будьте соціально активними й вірними своїм переконанням! Міцного здоров’я вам, щастя, успіхів, творчого натхнення, миру, злагоди і здійснення всіх мрій і задумів.

З повагою,

селищний голова