Виїзна нарада з орендарями водних об’єктів та приватними підприємцями

Дата: 20.07.2018 10:51

19 липня в адмінбудівлі села Коричинці заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ноль Станіслав Мартинович, провів нараду з орендарями водних об’єктів та приватними підприємцями.

В нараді взяли участь в.о.староста с.Коричинець Чорна Т.Г., головний спеціаліст юрисконсульт Вовковинецької селищної ради Веселовський О.І., депутати селищної ради.

Були запрошені орендарі водного фонду та приватні підприємці.

Нарада носила інформаційний характер, увага виступаючих була зосереджена на юридичних питаннях використання водних об’єктів, виготовлення відповідних дозвільних документів та фінансових аспектах оплати за користування водоймами.

Також обговорено про участь орендарів та підприємців  у соціально-економічному розвитку громади.

Присутні мали можливість поставити питання, що їх цікавлять, та отримали відповідні роз’яснення щодо їх вирішення.

Підводячи підсумки, заступник селищного голови Ноль Станіслав відзначив, що нарада пройшла продуктивно, а також висловив сподівання на продовження співпраці.

Фото без опису              Фото без опису