Увага!!! Конкурс

Дата: 31.07.2018 11:43

Конкурс на заміщення вакантної посади директора

Вовковинецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Вовковинецької селищної ради.

Дата 31.07 2018 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, Розпорядження селищного голови № 69 від 31.07.2018 р «Положення про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів освіти Вовковинецької селищної ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів сектор освіти, прав захисту дітей, культури. молоді та спорту оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ст., що знаходиться за адресою: смт. Вовковинці, Деражнянський район, Хмельницька область.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  до 29 серпня.

Вимоги   до претендентів на вакантну посаду директора Вовковинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів :

• є громадянином України;

• має повну вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра ;

• стаж педагогічної роботи не менше 3 років;

• має навики роботи з комп'ютерною технікою;

• успішно пройшов конкурс.

Документи:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія; копія паспорта громадянина України; копія документу про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Документи подаються у сектор освіти, прав захисту дітей, культури, молоді та спорту Вовковинецької селищної ради за адресою: вул. Миру, 24, смт. Вовковинці, Деражнянський район, Хмельницька область, 32223.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 18 вересня 2018 року в приміщенні Вовковинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою: вул. Миру, 33/1,

смт. Вовковинці, Деражнянський район, Хмельницька область, 32223