Дата: 01.08.2018 11:03

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів детальних планів території з метою впорядкування території для будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) земельних ділянок кадастровий номер 6821588400:03:042:0240 (загальною площею 41,6664 га) та 6821588400:03:044:0002 (загальною площею 22,065 га), які знаходиться на території Вовковинецької об’єднаної територіальної громади за межами населених пунктів Деражнянського району Хмельницької області.

Замовником даної містобудівної документації є Деражнянська райдержадміністрація Хмельницької області.

Розробником вищевказаної містобудівної документації є ПП «Крок Центр».

Ознайомитись з проектом Детального плану території та надати пропозиції (зауваження) Деражнянській райдержадміністрації можливо з дати  виходу повідомлення в районній газеті до дня проведення громадського обговорення.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться

22 серпня 2018 року в смт. Вовковинці Деражнянського району Хмельницької області.

Місце проведення: Приміщення селищної ради, вул.Миру, буд. 24. Початок о 14 00.