Дата: 19.07.2018 13:21

Шановні мешканці смт.Вовковинці , с.Садове, с.Кайтанівка

Повідомляємо, що 22 серпня 2018 року о 14 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану смт.Вовковинці , с.Садове, с.Кайтанівка Вовковинецької селищної ради Деражнянського району Хмельницької області на підставі розпорядження ради №63/1 від 19 липня 2018 року.

Генеральний план смт.Вовковинці , с.Садове, с.Кайтанівка розроблений з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території села;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовка пропозицій щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генерального плану – Вовковинецька селищна рада, виконавець –

ТОВ «Кайлас-К».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Вовковинецької селищної ради.

Пропозиції громадськості подаються у письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до сільської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил, протягом двох тижнів з дня опублікування оголошення до виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради, за адресою: 32223 Хмельницька область, Деражнянський район, смт.Вовковинці, вул.Миру, 24, селищна рада.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генерального плану смт.Вовковинці , с.Садове, с.Кайтанівка.