Увага!!! Конкурс

Дата: 05.09.2018 18:06

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Комунсервіс»

Дата 05.09.2018 року

Виконавчий комітет Вовковинецької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Комунсервіс»

Для участі у конкурсі подають такі документи:

• заява про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади на ім’я селищного голови;
  • належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про  освіту;
  • біографічну довідку (резюме);
  • конкурсну пропозицію, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

1.1 детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

1.2 заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

1.3 обсяг надходження коштів до бюджетів;

1.4 пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

1.5 пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.;

• довідку про відсутність в особи судимості, в тому числі за корупційні правопорушення;
  • рекомендації та інші документи на його розсуд.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Документи приймають протягом 15 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Вовковинецької селищної ради до відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Вовковинецької селищної ради за адресою: вул. Миру, 24, смт. Вовковинці, Деражнянський район, Хмельницька область, 32223, e-mail: wolfscity@ukr.net.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.