Всеукраїнська програма «Діти проти раку»

Дата: 10.09.2018 13:59

Хмельницька дирекція ПАТ «Укрпошта» в межах всеукраїнської програми «Діти проти раку» проводить збiр коштiв на придбання для дитячого гематологiчного вiддiлення Хмельницької обласної лiкарнi технології внутрiшньовенного ведення медичних препаратiв для онкохворих дiтей, так як дана технологiя на сьогоднiшнiй день доступна лише в ОХМАТДИТ та у «Захiдно-українському медичному центрi» м. Львiв.

Ситуацiя з дитячою онкологією вкрай складна в Україна. У лiкарнях вiдсутнi бiльше 70% необхiдних лiкiв, якi потрiбнi для лiкування, як наслiдок близько 50% дiтей хворих на рак - приреченi.

Тому просимо Вас не бути байдужими та по можливостi приєднатися до збору коштiв для придбання необхiдного обладнання в межах договору на приймання платежiв укладеного мiж Благодійною організацією «Благодійний фонд «Центр соцiальних проектiв майбутнього» та ПАТ «Укрпошта».

Оплати благодiйнi внески можна у найближчому до Вас вiддiленнi поштового зв’язку Укрпошти.

У разi виникнення питать прошу звертатися до начальника вiддiлу фiнансових послуг Хмельницької дирекції ПАТ «Укрпошта» Огородник Людмили Петрiвни за тел. (0382) 618-333, (067)400-37-87.