Привітання голови Вовковинецької ОТГ з Днем працівників освіти

Дата: 05.10.2018 15:10

Шановні працівники освіти, ветерани праці освітянської ниви!

Прийміть  найщиріші вітання з професійним святом та низький уклін за Вашу мудрість, терпіння, самопожертву у надзвичайно відповідальній справі – навчанні і вихованні молодого покоління. У ваших напружених буднях, у ваших задумах і мріях, у ваших уроках – майбутнє нашої України – вільної, могутньої, духовної європейської країни, де кожен має право на гідне і щасливе життя.

Зичу Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, миру і достатку. Нехай Вашу працю гідно оцінить держава, шанує суспільство, нехай Ваші уроки людяності з вдячністю через десятиліття пронесуть в пам'ять Ваші учні. Нехай всі вони в дорослому житті стануть порядними людьми, патріотами рідної країни, якими всі ми будемо пишатися.

З повагою

голова ОТГ                                                        Юрій Загорулько