У Вовковинецькій громаді відбулося святкування Дня працівників освіти

Дата: 07.10.2018 09:19

5 жовтня в міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня.

Зі словами привітання виступили  селищний голова Загорулько Юрій Васильович та завідувач сектору освіти, прав захисту дітей, культури, молоді та спорту селищної ради Троніцька Любов В’ячеславівна. Вони подякували присутнім  за плідну працю, побажали натхнення та успіхів у роботі.

Кращих працівників освітянської галузі відзначили подяками та квітами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної ради, селищної ради за вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу протягом святкування дарували всім присутнім учні навчальних закладів.