Другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу»

Дата: 16.10.2018 11:26

1 листопада 2018 відбудеться другий український EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу».
EV Forum – одноденний захід, левову частку якого складатимуть успішні бізнес-кейси «перших» в сфері комерційного використання eлектротранспорту та зарядної інфраструктури. Учасники матимуть змогу з перших вуст почути інформацію про законотворчі ініціативи органів влади. На форумі означено наступні теми: • Законодавчі ініціативи для стимуляції використання комерційного електротранспорту: економічний і екологічний аспекти.
• Комерційне використання зарядної інфраструктури: українські реалії, практичні кейси та перспективи розвитку напрямку.
• Перспективи розвитку ринку комерційних електромобілів: виробництво,
сервісне обслуговування, дистрибуція.
• Практичні кейси використання електротранспорту в комерційних цілях в різних галузях – плюси і мінуси.
• Громадський електротранспорт нового покоління і комунальний транспорт: економічна ефективність і екологічність, перспективи розвитку.
• Прогнози і тенденції від провідних експертів галузі.

Якщо Ви плануєте відвідати Форум як слухач, пропонуємо вам скористатися пропозицією купити квитки на форум зі знижкою:
– до 31 серпня – 3000 грн.
– до 31 жовтня – 3500 грн.
У вартість квитка входить харчування делегатів (кава-пауза, обід, фуршет)!
Придбати квитки можна за посиланням: https://evforum2018.ticketforevent.com

Більш детальна інформація на https://evforum.org/

Захід стане корисним для ТОП-менеджерів підприємств будь-якої сфери бізнесу з власним автопарком і інфраструктурою для нього; постачальників електротранспорту, розробників програмного забезпечення і зарядних пристроїв для електрокарів. Також форум буде корисний для тих, хто планує розпочати бізнес, пов’язаний з електротранспортом – зайнятися поставками, продажами і обслуговуванням.

Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете звернутися до редакції Logistics in Ukraine або до оргкомітету EV Forum: Наталія Сап`ян
Моб.: +380 (67) 509-5673,  sapyan/@/eindex.kiev.ua