У Вовковинецькій ОТГ відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!»

Дата: 07.11.2018 08:43

6 листопада в приміщенні Вовковинецького будинку культури відбувся ІІ етап обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у якому приймали участь приймали участь учні Коричинецького НВК, Радовецького НВК та Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Даний фестиваль проводився з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини.

Атмосфера  творчості, яка панувала на фестивалі, допомогла дітям відчути  себе справжніми артистами і назавжди  прийняти в дитяче серце дивовижний скарб – українську пісню.