Конференція "Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки", 16-17 листопада 2018, Львів

Дата: 15.11.2018 13:05

Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів.

Міжнародні експерти, провідні гравці ринку, спільно з учасниками конференції, розглянуть та проаналізують перспективи українського ринку біоенергетики та еволюцію бізнес-моделей, а також вперше подискутують щодо ринків твердих побутових відходів (ТПВ) та відходів електричного та електронного обладнання (ВЕЕО).

Дата: 16-17 листопада 2018 року. Розташування: м. Львів, Україна, BankHotel Lviv, вул Листопадового Чину, 8 .

Детальніша інформація на сайті http://green-economy-days.com/
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму.

Програма реалізується Центром підтримки бізнесу у м. Львів, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks у рамках ініціативи #EU4Business за підтримки ЄБРР.

У разі виникнення додаткових запитань щодо:
- реєстрації та участі звертайтесь до Ірини Бурбило - ib@ppv.net.ua, +380 67 6529660;
- пропозицій партнерства - Ярослава Мелеха - ym@ppv.net.ua, +380 67 3410224