Урочисте відкриття головної новорічної ялинки Вовковинецької громади

Дата: 21.12.2018 15:37

19 грудня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке було організоване працівниками культури. На урочистому дійстві були  присутні жителі та гості громади. Гостей розважали своїми виступами дошкільнята та учні школи. Також на свято завітав з найкращими побажаннями Святий Миколай, який привітав всіх дітей і дорослих зі святом.

На завершення свята відбулося відкриття головної новорічної ялинки на площі перед Будинком культури.

Привітав малечу та усіх присутніх голова громади Загорулько Юрій Васильович, який щиро побажав усім здоров’я, миру, добра, злагоди, щастя, виконання всіх бажань.

Після урочистого запалення вогнів новорічної ялинки, діти водили хоровод навколо зеленої красуні, лунали новорічні пісні та радісний сміх. Було дуже весело та цікаво!