Вир святкового настрою завітав і до жителів села Радівці

Дата: 14.01.2019 20:34

13 січня о 11.00 год. на ринковій площі, що по вул.Подільська біля кафе-магазину «Мрія» аматори сцени Радовецького будинку культури вітали гостів свята та жителів села з Різдвяними святами. Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім Савчук Лариса, Жерняк Галина, Олійніченко Тамара, Радзієвська Олена, Франчук Тетяна, Нагорна Лілія та молоде підростаюче покоління, а саме: Данилишина Вікторія, Франчук Аня, Цвігун Аня, Цвігун Настя, Мирончак Марина, Окопчук Аліна, Нагорна Настя, Матеюк Настя, Базилевич Настя, Дорош Ірина, Простакова Олена, Зелінська Вероніка, Франчук Дмитро та Яросименко Вадим.

Не злякав присутніх ні мороз ні вітер, ані сніг, який розпочався ще вранці.

Діти вітали своїх односельчан з Різдвом, Маланкою і Василем. Зичили здоров’я, миру, благополуччя.

На святкове дійство у селі Радівці, завітав також голова Вовковинецької громади Юрій Загорулько.

Усі присутні пройнялись святом Різдва, запальної Маланки, святом святого Василя.