2019 рік – оголошено Роком єдності України в честь 100-річчя з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Дата: 22.01.2019 06:25

21 січня 2019 року в Радовецькій сільській бібліотеці проведено історичну годину  «Україно! Рідна земле моя!» до дня Соборності України для старшокласників Радовецького НВК. На захід запрошено виконуючого обовязки старости Шевчука Григорія Миколайовича. Старшокласники ознайомилися з історичними подіями проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, переглянули документальний фільм «Акт Злуки 22 січня 1919 року» та презентацію «Українці мої». В бібліотеці організовано книжкову виставку «В єдності  -  наша сила».

Також для жителів села проведено флешмоб «В єдності – наша сила» до якого ніхто не міг залишитися байдужим. Щира подяка всім учасникам від працівників культури.