Привітання голови Вовковинецької ОТГ з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2019 07:32

Шановні жителі громади!

День Соборності – свято України, яке відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Її втіленням займалися українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. Вона знаходила своє вираження в боротьбі українського народу за територіальну цілісність і єдність у ХVІІІ – ХХ століттях. І нині, в столітті ХХІ-ому, ця боротьба триває.
Але віриться, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, кращих синів української землі навіки залишатиметься непорушною, що наше жовто-блакитне знамено гордо майорітиме над нашою вільною, незалежною, єдиною, соборною, міцною, процвітаючою державою.
Сердечно бажаю вам, мої дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю й України.
З Днем Соборності України

З повагою,