У Вовковинецькій громаді вшанували 30-ту річницю виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2019 21:51

15 лютого в Україні  вшановують учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану. Сьогодні минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану.

В історії назавжди залишиться безсмертний подвиг та героїзм тисяч українців, проявлений під час виконання свого військового обов’язку. Україна пам’ятає своїх героїв, тих які не повернулися до рідних домівок, залишивши в скорботі свої сім’ї.

Традиційно, напередодні пам’ятної дати заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Галина Стецюк, художній керівник Вовковинецького Будинку культури Оксана Гуцуляк, директор Вовковинецької ЗОШ Ірина Мульська разом з учнями та учасники бойових дій на території Афганістану поклали вінок та квіти до могили загиблого воїна-афганця, жителя смт.Вовковинці Миколи Схабенка.