Здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання

Дата: 18.02.2019 20:41

В межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», Міністерством соціальної політики України  для Вовковинецької ОТГ здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи об’єднаної територіальної громади, включеної до наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 року №1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

Забезпечення комп’ютерним обладнанням здійснювалося в межах Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики за сприяння Світового банку.

Вик. О. Мевша, 658344, 0964448156