Увага! Практичний семінар

Дата: 28.02.2019 17:22

20 березня 2019 року Управлінням Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області з метою роз’яснювальної роботи щодо ефективного використання водних об’єктів суб’єктами аквакультури, вирощування товарної риби заплановано проведення практичного семінару на тему: «Сучасні аспекти розвитку аквакультури (рибництва) на водних об’єктах області», який відбудеться за адресою: м.Хмельницький, вул.Камянецька, 257/1, (Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області).

У семінарі візьмуть участь представники департаментів агропромислового розвитку, природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації, Полільського державного аграрно-технічного університету, Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.