Жінка – берегиня

Дата: 09.03.2019 07:38

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня в приміщенні Вовковинецького Будинку культури 7 березня відбувся святковий концерт «Жінка – берегиня».

Привітав присутніх у залі жінок з чарівним святом та побажав міцного всім здоров’я голова Вовковинецької ОТГ Юрій Загорулько.

8 Березня несе у світ ніжність та красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Саме тому побажання, привітання, всі найкращі слова світу лунали в адресу жінок.

Концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі та благословляє світ на добро.

Програма святкового концерту була динамічною. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.