Здоровий спосіб життя: основи та принципи

Дата: 23.04.2019 14:16

З нагоди проведення у 2019 році «Всеукраїнського тижня громадського здоровя»  у Радовецькій сільській бібліотеці 12 квітня  відбулася виставка літератури під назвою «Здоровий спосіб життя: основи та принципи».

Також працівники культури  запропонували провести вело-прогін по території с.Радівці та запросили до участі усіх бажаючих жителів села.

В звязку з погіршенням погодніх умов велопрогін перенесли на 21 квітня на 15.00 год.

Бажаючих виявилось не так багато як хотілось, проте учасники велопрогону залишились задоволеними, оскільки виявилось що можна і в такий спосіб проводити свій вільний час, без телефону, та телевізора.

Велопрогін тривав близько 3 годин.  З гарним настроєм по закінченню велопрогону учасники домовились знову зустрітись 30 квітня для продовження подорожі на велосипедах.