Памятаємо, цінуємо, шануємо

Дата: 17.05.2019 21:04

9 травня на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці Дня Перемоги «Памятаємо, цінуємо, шануємо!».

На мітингу виступили секретар селищної ради Валентина Захарова, голова організації ветеранів Олег Максутов та вчитель історії, депутат селищної ради Олег Ліхньовський.

Було вшановано всіх загиблих воїнів  хвилиною мовчання, а також покладання квітів до Меморіалу Слави та до Братської Могили.

Після мітингу відбувся святковий концерт, який підготували працівники Будинку культури. Колектив «Горлиця» порадував усіх присутніх своїми піснями.

Небайдужими були і вчителі і учні Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які також долучилися до святкування Дня Перемоги.