Вишиванка не на тілі, вишиванка в серці

Дата: 17.05.2019 21:51

16 травня учні Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, дитячий садочок та працівники Будинку культури провели Всесвітній день вишиванки.

Приємно було бачити, як всі хто був присутній вніс свій внесок в це свято. Ведучі підготували сценарій, учні співали і танцювали, вишивальниці надали вироби для виставки.

Любов Троніцька, завідувач сектору освіти, прав захисту дітей, культури, молоді та спорту селищної ради, привітала усіх присутніх зі святом. Також звернувся до всіх присутніх з привітальним словом настоятель УГКЦ отець Павло. А наймолодша вишивальниця, як її представили Оксана Гуцуляк розповіла деякі традиції та історію про вишивання.

Свято відбулося на гарній мажорній ноті.

Українська вишиванка – національна святиня! Саме вишиванка символізує  і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.