Уклін тобі, наш рідний тату

Дата: 17.06.2019 10:03

16 червня у Вовковинецькому Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня батька "Уклін тобі, наш рідний тату". Сценарій та художні номери підготували працівники Будинку культури та народні  таланти Вовковинець. Надія  Філатенко привітала усіх татусів селища, та заспівала пісню "Ой роде наш красний".

Анна Тригуб, Аліна Шведовська, Саша Абашина, Ліза Ребюк - виконували ніжні та чуйні пісні для своїх татусів. Подарували свої музичні вітання Степан та Оксана Гуцуляки, а вокальний колектив "Горлиця" - ліричні та веселі пісні. Незважаючи на те, що наші татусі мужні та суворі, дехто з них не зміг стримати сліз. Закінчився концерт піснею "За столом збирається родина ", у виконанні Лариси Гульчевської та Оксани Кошелюк. На завершення свята, художній керівник Вовковинецького будинку культури Оксана Гуцуляк подякувала всім за співпрацю, а татусям побажала здоров'я і поваги від їхніх дітей.