На Івана на Купала

Дата: 12.07.2019 14:24

6 липня біля Радовецького СБК відбулося святкування свята Івана Купала.

Дівчата зібралися біля гільця з верби плели купальські вінки. Усі бажаючі мали можливість спостерігати за даною роботою.

Під гул гучних фанфарів увагу гостей привернули ведучі свята Ангеліна Левіцька та Аліна Окончук. Вони привітали усіх із святом. Розповіли невеличку історію святкування та розпочали купальське дійство.

Хлопець Андрій витяг сценічної річки віночок дівчини Ані та запропонував їй вийти заміж. Дівчина погодилась та поставила перед ним завдання знайти квітку папороті. Важкі випробування стояли перед хлопцем. Спочатку була зустріч з відьмою, потім на його шляху постали чорти і кікімора. Чарівні русалки майже взяли у полон хлопця та сила кохання та голос коханої допомогли йому вирватись із їхнього полону.

Разом з квіточкою папороті Діаною, яку він знайшов усі маленькі глядачі закружляли у купальському хороводі.

Своїм співом радували глядачів Цвігун Ання та Нагорна Анастасія та Данилишина Вікторія.

Русалками на святі були Матеюк Настя, Нагорна Настя, Цвігун Аня та Настя.

Відьмою – Войтишен Валентин.

Чортами – Яросименко Вадим та Кушнір Олександр.

Кікіморою – Франчук Дмитро.

Танці, спів та гарний настрій панував на святі.

На завершення відбувся розіграш лотерейних квитків, призи на які були придбані за рахунок спонсорів свята.

Яскраве купальське вогнище запалало з неймовірною силою і сповіщало усім, що свято завершується, а на усіх бажаючих попереду чекала дискотека під зоряним небом.

Купальське багаття згасло аж під ранок, а разом із ним і веселе і різнобарвне свято літнього сонцевороту.