ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Дата: 22.07.2019 06:37

• 29 липня 2016 року Міністерство юстиції запустило новий сервіс – «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.
  • Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Переваги:

• Реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком.
  • Відсутність необхідності звернення в ДРАЦС.
  • Залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.
  • Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
  1. Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті.
  2. Обрати дату та час для проведення державної реєстрації.
  3. Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги;
  4. Завітати на власне весілля.
  • Внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу.

З моменту запуску в рамках пілотного проекту станом на 14 липня 2019 року було проведено 67 638 реєстрації шлюбів