До відома власників та користувачів земельними ділянками та іншим нерухомим майном бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів

Дата: 29.07.2019 15:50

У зв’язку із проведенням робіт по інвентаризації земель та іншого нерухомого майна, що знаходиться на території Вовковинецької ОТГ, встановлення їх власників чи користувачів, виконком Вовковинецької селищної ради просить вищезазначених осіб подати до 15 серпня 2019 року до виконкому селищної ради завірені належним чином копії документів, що посвідчують їх право власності чи користування на земельні ділянки та об»єкти нерухомого майна, які знаходяться на території бувшої Вовковинецької фабрики нестандартизованих меблів та були придбані чи взяті ними в оренду в процесі її ліквідації.

За довідками звертатись за адресою: Хмельницька обл., Деражнянський р-н,

смт. Вовковинці, вул. Миру, 24, або за

тел. (03856) 9-22-41.

Виконком Вовковинецької селищної ради.