Безпека громадян – понад усе

Дата: 02.10.2019 17:19

Селище Вовковинці радує своїх мешканців позитивними змінами. Жителі громади можуть тепер пройтися по зручному тротуарі на центральній вулиці селища, а не по проїжджій частині дороги, як раніше.

Для облаштування тротуару було використано 299 тис. грн з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Роботи по капітальному ремонту покриття тротуару виконувалися місцевим КП «Комунсервіс». Залучення даного підприємства дало змогу частково погасити заборгованість  по заробітній платі працівників КП «Комунсервіс» та придбати частину необхідного інвентаря для роботи даного підприємства.

Впевнено віримо, що такий тротуар буде облаштований по всій центральній вулиці селища.