Про намір передати в оренду об’єкт, що належать до комунальної власності територіальної громади селища Вовковинці

Дата: 28.10.2019 13:55

Нежитлового вбудованого приміщення площею 21.6 м.кв. ( вартість оренди за м.кв  64 грн. без ПДВ для облаштування приміщення зокрема як аптечний пункт. тощо.) , що знаходяться  на першому поверсі будівлі Вовковинецької АЗПСМ за адресою: вул. Миру 15 смт.Вовковинці  Деражнянського району, Хмельницької обл.  Та перебуває у власності Вовковинецької селищної ради.

Для ознайомлення з об’єктом оренди та отримання довідкової інформацію необхідно звертатись за адресою: смт.Вовковинці вул. Миру 24 ( Селищна рада) тел.9-21-90.

Термін прийняття заяв про оренду – 10 робочих днів з наступного дня після оприлюднення інформації про намір передати в оренду об’єкт, що належить до комунальної власності територіальної громади селища.