Вітали працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2019 07:00

15 листопада в Деражнянському районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства.

З Днем працівників сільського господарства присутніх вітали заступник голови Деражнянської райдержадміністрації Заряна Попадіна, голова Деражнянської районної ради Віталій Сідлецький, секретар Деражнянської міської ради Валентина Сидорук, начальник управління агропромислового розвитку Деражнянської РДА Оксана Григорчук, голова Вовковинецької ОТГ Юрій Загорулько та сільські голови Антоніна Мельник, Наталія Гуменна, В’ячеслав Земляков, Ольга Багрій, які вручили кращим працівникам цієї галузі грамоти, подяки та подарунки.

Вітальні слова вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів.

Вітаючи з професійним святом, голова Вовковинецької громади Юрій Загорулько відмітив, що День працівника сільського господарства – це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі й в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Він висловив щиру вдячність всім, хто своєю щоденною, сумлінною працею забезпечує сільськогосподарською продукцією, і побажав міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту, благополуччя та Божого благословення!

З нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, Юрій Васильович вручив Грамоти Вовковинецької селищної ради, подарунки та квіти:

- Коваль Ганні Анатоліївні, заступнику начальника-начальнику відділу інформаційно-юридичного забезпечення та дорадництва управління агропромислового розвитку Деражнянської РДА;

- Домчак Оресті Василівні, головному спеціалісту-головному зоотехніку управління агропромислового розвитку Деражнянської РДА

- Яремчуку Олександру Івановичу, керуючому відділення СТОВ «Агрокряж»;

- Яременку Вадиму Валерійовичу, директору СТОВ «Вовковинці Агро».

Також грамоти та подарунки були підготовлені Вовковинецькою ОТГ:  Шостаківському Олексію Петровичу, директору ТоВ «Кадіз», Гоцуляку Василю Івановичу, директору ФГ «Основа Роду» та Андрікевичу Анатолію Васильовичу,  агроному СТОВ «Промінь», які нажаль були відсутні на святі.

Після урочистостей усіх присутніх частували запашним короваєм.