Година пам'яті «Минуле стукає в наші серця»

Дата: 28.11.2019 21:51

22 листопада в с. Коричинці проведено Годину пам'яті та скорботи «Минуле стукає в наші серця».

Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. Голодомор 1933 року і жорстокі репресії залишили по собі  не тільки мільйони безіменних поховано, а й страшну духовну руїну. І для того щоб ця руїна загоїлась нам, сьогоднішньому поколінню, цей далекий 33 рік повинен бути близьким і відлунювати в наших серцях великою людською чесністю, святою пам'ятю, адже скільки доброго могли б зробити на світі ці люди. Хоч в нашому селі не зафіксовано масової загибелі людей, але голод торкнувся і наших односельчан і все ж таки 8 наших  людей померли з голоду.

На закінчені заходу завбібліотекою Любов Мартинюк ознайомила всіх присутніх  з книжковою виставкою  «У пам'яті натомленій сплива» та спогадами наших односельчан.
Щоб не повторились такі події ми повині знати і пам'ятати про них.