Привітання голови Вовковинецької ОТГ з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2020 07:23

Дорогі земляки!

Щиро вітаю усіх Вас з Днем Cоборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Реалізувати це об’єднання вдалося під час національної революції 1917-1921 років, коли на уламках Російської та Австро-Угорської імперій утворилися дві незалежні держави – Українська Народна Республіка і Західно – Українська Народна республіка.

Саме Акт злуки цих двох держав, урочисто проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, ми вшановуємо як День Соборності України.

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Впевнений, що цей день принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого суспільства!

Бажаю всім нам любові до рідної землі та поваги один до одного. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу! Зі святом, Вас.

Слава Україні! Слава Українському народові!

З повагою

голова ОТГ                                                                               Ю. Загорулько