Соборна, незалежна Україна

Дата: 31.01.2020 07:07

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає 22 січня 1919року. 101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. До цієї видатної події в Коричинецькій сільській бібліотеці проведено історичний екскурс «Соборна, незалежна Україна» для учнів 9 класу. Бібліотекар Любов Мартинюк, директор СБК Наталія Левицька розповіли присутнім про історичні події тих років, становлення та розвиток українського національного державотворення, Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. Діти дізналися про історичне значення Дня Соборності України, відповідали на запитання літературно-історичної вікторини «Це моя, Україна», ознайомилися з літературою, яка висвітлює тернистий шлях до Соборності, переглянули відео про проголошення Акту Злуки.