«Афганістан: подвиг, біль, пам’ять»

Дата: 17.02.2020 19:54

В Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений річниці виведення військ з Афганістану. Минуло 31 рік, а Афганістан і досить болить. Спогади, думки, і почуття – відлуння тієї реальності і страшної події.

13 лютого в Коричинецькій сільській бібліотеці для учнів 7,8,9 класів проведено героїко-патріотичну годину «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять»

Бібліотекар Любов Мартинюк, директор СБК Наталія Левицька розповіли присутнім про історичні події афганської війни, згадали, що  дорогами афганської війни пройшли і наші земляки-односельчани, зокрема: Бондар Микола Петрович, Грузер Михайло Володимирович, Левицький Віктор Францович. Діти переглянули документальне відео про афганські події, ознайомилися з книгами про наших земляків Деражнянщини, які мужньо і з гідністю виконували інтернаціональний обов’язок.

Л.Мартинюк

Бібліотекар с. Коричинці