У Вовковинецькій громаді триває ремонт доріг

Дата: 17.07.2020 23:14

Одним з найважливіших питань Вовковинецької громади є стан дорожнього покриття на переважній більшості доріг.

За рахунок місцевого бюджету селищної ради, було проведено черговий ямковий ремонт дорожнього покриття по вулицях Миру та Першотравнева в смт. Вовковинці, а також проведено поточний ремонт дороги по вул. Перемоги в с. Радівці.

На одній із ділянок автодороги по вул. Першотравневій в смт. Вовковинці завершено роботи з капітального ремонту дорожнього покриття. Також, на узбіччі дороги, працівниками КП «Комунсервіс» Вовковинецької селищної ради проведено розчистку аварійних дерев.

Завершується поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Коричинці – Вовковинці. Відремонтована дорога, асфальтове покриття – це насамперед  якісно новий зв’язок з центром громади.

Ремонти на цих ділянках доріг здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Приємно бачити нові заасфальтовані ділянки доріг, те про що найбільше турбує жителів громади.