Деражнянський РС інформує: реєструємось до «Електронної черги» та оформляємо біометричні документи без черг!

Дата: 03.11.2020 14:24

Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним із головних завдань Державної міграційної служби України.

Отримати адміністративні послуги по оформленні паспорта громадянина України у формі ID – картки або ж паспорта громадянина України для виїзду за кордон не виходячи з дому  громадяни можуть зареєструвавшись в онлайн чергу.
 На сьогодні, сервіс «Електронна черга» є найпопулярнішим серед мешканців області, адже цей сервіс дозволяє обрати зручний час та дату відвідування підрозділів для отримання послуг по оформленні біометричних документів. Скористатись цим сервісом можна на сайті ДМС України або ж за допомогою QR-кодів, які знаходяться у приміщеннях підрозділів.
Звертаємо увагу, що відсутність місць в онлайн-сервісі на сайті не означає відсутності місць взагалі. Сервіс побудовано таким чином, що приблизно третина відвідувачів записується через онлайн-сервіс, третина через термінал у підрозділі та ще третина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні».
Нагадуємо, щодо отримати адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України можна в Деражнянському районному секторі, за адресою: вул. Майдан Привокзальний, 6, контактний телефон: (03856) 2-12-64.
Враховуючи, що карантинні заходи продовжені по всій території держави до кінця року, просимо громадян під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України:
????  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

???? не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).
Чекаємо на вас!